Entegrado

Fiyatlarımız

İşletmenize en uygun paketi seçin ve fark yaratmaya başlayın.

Tüm firmalara 1 ay ücretsiz üyelik!
Girişimci
ücretsiz
koşullar dahilinde
Standart
290₺ / ay*
KDV hariç
Sipariş Yönetimi
Fatura Yönetimi
Ürün Yönetimi
Toplu Stok Güncelleme
Toplu Fiyat Güncelleme
Müşteri Soruları Yönetimi
Entegre Tüm Pazaryerlerinde Kullanım
Limitsiz Kullanım Hakkı
Koşulsuz Şartsız 1 Ay Ücretsiz!
Hemen Kaydolun

* Yıllık ödeme yapılması durumunda ortalama aylık maliyettir.

Fiyatlarımız veya paketlerimiz ile ilgili merak ettikleriniz mi var? Hemen İletişime Geçin

Sık Sorulan Sorular

Paketlerimiz ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz. Eğer cevabını alamadığınız bir soru olursa lütfen bize ulaşın.

Girişimci paket isminden de anlaşılacağı üzere girişimcileri desteklemek ve girişimcilerin e-ticaretteki varlıklarını arttırmalarına yardımcı olmak üzere kurgulanmıştır. Bu bağlamda girişimci paketten belirli limitler dahilinde ücret talep edilmemektedir.
Girişimci paketten faydalanmak için şahıs işletmesi veya limited şirket türünde bir mükellefiyetinizin bulunması yeterlidir.
Girişimci paketten faydalanmak için tek koşul/limit aylık cironuzdur. Aylık e-ticaret cironuzun brüt 40,000 (kırk bin) Türk Lirası'nın altında olması durumunda Entegrado üyeliğiniz için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
Entegrado tüm firmalar için 1 aylık deneme sürümü hediye etmektedir. Eğer yukarıda belirtilen koşulları sağlıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz halinde, deneme üyeliğinize ek olarak 1 yıllık Girişimci Paket, Entegrado hesabınıza tanımlanacaktır.
Standart paketin limileri; aylık 500,000 (beşyüz bin) Türk Lirası ciro ve aylık 3,000 sipariştir. Eğer belirtilen bu koşulların üzerine çıkan bir e-ticaret akışınız varsa, size özel bir paket sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ödemeler aylık ve yıllık olarak iki farklı şekilde kabul edilmektedir. Yukarıdaki fiyat tablosunda yazan tutar, yıllık ödemeyi tek seferde yapmanız durumunda aylık olarak ortalama ödeyeceğiniz tutarı göstermektedir.
Eğer 12 aylık ödemeyi tek seferde yapmak yerine, aylık olarak ödeme yapmak isterseniz paket fiyatımız 230₺'dir.

Sitemizde belirtilen tüm fiyatlar KDV hariçtir.
Eğer aylık üyelik paketi satın aldıysanız, üyelik süresini uzatmamanız durumunda üyeliğiniz pasif duruma geçecektir.
Ancak yıllık paket aldıysanız (tek seferde ödeme yaptıysanız) ve üyeliğinizi iptal ettirmek isterseniz bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Detaylı Bilgi: İptal ve İade Koşulları
İptal ve İade Koşulları hakkında detaylı bilgiye kullanıcı sözleşmemizin ilgili maddesinden ulaşabilirsiniz: İptal ve İade Koşulları
Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ekstra özellikler içeren paketler oluşturabiliriz. Bunlara örnek olarak; döviz veya emtia fiyatlarına göre otomatik olarak ürün fiyatlarının güncellenmesi, toplu stok ve fiyat güncellemesinin saatte bir yapılabilmesi (Standart Paket'te altı saatte bir) verilebilir. Eğer özel bir talebiniz olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.